WeeklyUpdates/2013-07-08: Difference between revisions

Line 122: Line 122:
| None
| None
| https://wiki.mozilla.org/Around_the_Campfire
| https://wiki.mozilla.org/Around_the_Campfire
|-
| William Reynolds
| Product manager for Community Tools
| A new homepage for mozillians.org
| San Francisco
| No
| Display [http://mozillians.org/ mozillians.org]
| https://blog.mozilla.org/community/2013/07/08/a-new-homepage-for-mozillians-org/
|-
|-
| John Bernard
| John Bernard
canmove, Confirmed users
841

edits