canmove, Confirmed users
841
edits
| Line 122: | Line 122: | ||
| None | | None | ||
| https://wiki.mozilla.org/Around_the_Campfire | | https://wiki.mozilla.org/Around_the_Campfire | ||
|- | |||
| William Reynolds | |||
| Product manager for Community Tools | |||
| A new homepage for mozillians.org | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
| Display [http://mozillians.org/ mozillians.org] | |||
| https://blog.mozilla.org/community/2013/07/08/a-new-homepage-for-mozillians-org/ | |||
|- | |- | ||
| John Bernard | | John Bernard | ||