Confirmed users
239
edits
Jstevensen (talk | contribs) |
(added fxos team) |
||
| Line 105: | Line 105: | ||
| Web Operations || Julien Vehent | | Web Operations || Julien Vehent | ||
|- | |- | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Firefox OS Security''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"| | |||
|- | |||
| Performance || Paul Theriault | |||
|- | |||
| Media Recording || Paul Theriault | |||
|- | |||
| RIL || Paul Theriault | |||
|- | |||
| Productivity || Frederik Braun | |||
|- | |||
| Media || Frederik Braun | |||
|- | |||
| Systems-Frontend || Robert Fletcher | |||
|- | |||
| Devices || Robert Fletcher | |||
|- | |||
| Comms || Stéphanie Ouillon | |||
|- | |||
| Systems-Platform || Stéphanie Ouillon | |||
|- | |||
| Marketplace & Malware prevention || Christiane Rütten | |||
|} | |} | ||