Confirmed users
209
edits
| Line 34: | Line 34: | ||
| NO | | NO | ||
| YES ([https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=950614]) | | YES ([https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=950614]) | ||
|- | |||
| Rami Khader | |||
| rami223@gmail.com | |||
| Webpages Peer | |||
| NO | |||
| NO ([https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=950614]) | |||
|} | |} | ||