OSCON 2008: Difference between revisions

Line 119: Line 119:
| style="background-color: #efefef;" | '''Time'''
| style="background-color: #efefef;" | '''Time'''
| style="background-color: #efefef;" | '''Volunteers'''
| style="background-color: #efefef;" | '''Volunteers'''
|-
| valign="top" | Tuesday (Booth-set-up)
| valign="top" | 4:00pm-6:00pm
| valign="top" | Jay
|-
|-
| valign="top" | Wednesday
| valign="top" | Wednesday
Line 194: Line 198:
| valign="top" |  
| valign="top" |  
|-
|-
| valign="top" | Thursday
| valign="top" | Thursday (Booth clean-up)
| valign="top" | 5:30pm-6:30pm
| valign="top" | 5:30pm-6:30pm
| valign="top" | Eric
| valign="top" | Eric
26

edits