L10n:Teams:cs: Difference between revisions

Line 96: Line 96:
! SVN Access?
! SVN Access?
! Mozillian?
! Mozillian?
|-
| Radek Bíba
| r.biba@centrum.cz
| L10N
| Linux
|
|
| No
| No
| No
|}
|}


Confirmed users
83

edits