Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About MozillaWiki
MozillaWiki
Search
L10n:Teams:cs: Difference between revisions
L10n
Discussion
← Older edit
Newer edit →
L10n:Teams:cs
(view source)
Revision as of 18:46, 14 July 2014
72 bytes added
,
14 July 2014
→Czech (cs)
Revision as of 20:55, 6 July 2014
(
view source
)
JasnaPaka
(
talk
|
contribs
)
(
→Active team members
)
← Older edit
Revision as of 18:46, 14 July 2014
(
view source
)
JasnaPaka
(
talk
|
contribs
)
(
→Czech (cs)
)
Newer edit →
Line 96:
Line 96:
! SVN Access?
! SVN Access?
! Mozillian?
! Mozillian?
|-
| Radek Bíba
| r.biba@centrum.cz
| L10N
| Linux
|
|
| No
| No
| No
|}
|}
JasnaPaka
Confirmed users
83
edits