Reps/Mozilla Festival 2014/Schedule: Difference between revisions

→‎Saturday: - add Maker party
No edit summary
(→‎Saturday: - add Maker party)
Line 63: Line 63:
|time=06:30 - 08:00  
|time=06:30 - 08:00  
|all= Breakfast
|all= Breakfast
}}
|-
{{ReMoCamp2013FullRow
|time=14:00 - 16:00
|all= Maker Party (4th Floor)
}}
}}
|-
|-
Line 70: Line 75:
}}
}}
|}
|}
==Sunday==
==Sunday==
{| class="wikitable" |
{| class="wikitable" |
Confirmed users
7,000

edits