canmove, Confirmed users
1,448
edits
(→Java) |
(Newest Flash blocks (bug 1109795)) |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p332 p332] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p307 p307] || CTP || Linux || 17.0.4 - 17.0.*, 19.0a1 - * || 2.16a1 - * || 11.0 - 11.1.* | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p332 p332] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p307 p307] || CTP || Linux || 17.0.4 - 17.0.*, 19.0a1 - * || 2.16a1 - * || 11.0 - 11.1.* | ||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p794 p794] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p586 p586] || CTP || Windows, Mac OS || || ||10.3.183.66 - 15.0.0.242 | |||
|- | |||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p796 p796] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p588 p588] || CTP || Linux || || || 0 - 11.2.202.424 | |||
|} | |} | ||