WeeklyUpdates/2016-02-08: Difference between revisions

→‎Speakers: added outreachy round 12
(→‎Speakers: added outreachy round 12)
Line 110: Line 110:
| n/a
| n/a
| [https://docs.google.com/a/mozilla.com/document/d/1reF1cEZ194rCAAoOBpchQoqAV_G-MuqIE97xSl3w2xk/edit?usp=sharing Engineering Onboarding: Participants]
| [https://docs.google.com/a/mozilla.com/document/d/1reF1cEZ194rCAAoOBpchQoqAV_G-MuqIE97xSl3w2xk/edit?usp=sharing Engineering Onboarding: Participants]
|-
| Larissa Shapiro
| Diversity and Inclusion Person
| Outreachy Update!
| Mountain View
| No
| [https://docs.google.com/presentation/d/1oGfIj8Q6QJqwXAJJqsXl8WNoHNJRD6orQ8RcNo9UbMU/edit#slide=id.g10a1af94fc_0_56 Outreachy Feb 2016 Update Deck]
| [https://wiki.mozilla.org/Outreachy Mozilla Outreachy Wiki]
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
613

edits