QA/Community/Team: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 69: Line 69:
| Windows XP, Linux (MEPIS)
| Windows XP, Linux (MEPIS)
| [nightly] Triage/general QA
| [nightly] Triage/general QA
|  
|-
| Joshua Henson (mailto: joshooah@gmail.com)'' ''], IRC: joshooah
| Joshua Henson (mailto: joshooah@gmail.com)'' ''], IRC: joshooah
| Greensboro, NC
| Greensboro, NC
5

edits