Release Management/Calendar: Difference between revisions

Firefox 58 released
(update of esr)
(Firefox 58 released)
Line 15: Line 15:
!quarter ||merge date ||central ||beta ||release date ||release || ESR
!quarter ||merge date ||central ||beta ||release date ||release || ESR
|-
|-
|rowspan="2"|Q1
|rowspan="1"|Q1
!2018-01-22
|Firefox 60||Firefox 59
!2018-01-23
|Firefox 58
|Firefox 52.6
|-
!2018-03-12
!2018-03-12
|Firefox 61||Firefox 60
|Firefox 61||Firefox 60
Line 73: Line 67:
!merge date||central||beta
!merge date||central||beta
!release date||release||ESR
!release date||release||ESR
|-
!2018-01-22
|Firefox 60||Firefox 59
!2018-01-23
|Firefox 58
|Firefox 52.6
|-
|-
!2017-11-13
!2017-11-13
113

edits