Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
No edit summary |
m (→Speakers) |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| Photos ! [https://www.flickr.com/photos/tollwerk/sets/72157703142292825 Day 1] & [https://www.flickr.com/photos/tollwerk/sets/72157703054537654 Day 2] | | Photos ! [https://www.flickr.com/photos/tollwerk/sets/72157703142292825 Day 1] & [https://www.flickr.com/photos/tollwerk/sets/72157703054537654 Day 2] | ||
| https://indieweb.org/2018/Berlin | | https://indieweb.org/2018/Berlin | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Team Firefox | |||
| Weekly Firefox Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-11-05 2018-11-05] | |||
|- | |||
|} | |} | ||