407
edits
m (→Speakers) |
(Added ET celebrity presenter for this week) |
||
| Line 172: | Line 172: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-05-06 2019-05-06] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-05-06 2019-05-06] | ||
|- | |||
| Josh Marinacci | |||
| Developer Relations, Mixed Reality | |||
| Emerging Technologies Weekly update | |||
| Remote | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#May_6th.2C_2019 ET headlines] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits