Release Management/Calendar: Difference between revisions

Firefox 74 released
(Firefox 73 released)
(Firefox 74 released)
Line 14: Line 14:
|-
|-
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Nightly ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
|-
|rowspan="1"|Q1 2020
!2020-03-05
!2020-03-09
|Firefox 76||Firefox 75
!2020-03-10
|Firefox 74
|Firefox 68.6
|-
|-
|rowspan="4"|Q2 2020
|rowspan="4"|Q2 2020
Line 85: Line 77:
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Release Date||Release||ESR
!Release Date||Release||ESR
|-
!2020-03-05
!2020-03-09
|Firefox 76||Firefox 75
!2020-03-10
|Firefox 74
|Firefox 68.6
|-
|-
!2020-02-06
!2020-02-06
113

edits