Graphics Drivers Symbols: Difference between revisions

Added more recent drivers
(More recent drivers)
(Added more recent drivers)
Line 153: Line 153:
|-
|-
| 27.20.100.9316 || [http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/driver/drvs/2021/04/a131f3c0-61c1-4856-9caa-923b4f909e19_f18e2e291d0968d414610217d64fbe8cba0d9531.cab a131f3c0-61c1-4856-9caa-923b4f909e19_f18e2e291d0968d414610217d64fbe8cba0d9531.cab]
| 27.20.100.9316 || [http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/driver/drvs/2021/04/a131f3c0-61c1-4856-9caa-923b4f909e19_f18e2e291d0968d414610217d64fbe8cba0d9531.cab a131f3c0-61c1-4856-9caa-923b4f909e19_f18e2e291d0968d414610217d64fbe8cba0d9531.cab]
|-
| 27.20.100.9320 || [http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/driver/drvs/2021/06/68bd3a76-1b94-4805-a135-9d1585a9db98_d8bf307b42b05b2e82106997e69c21f10dc1d6cb.cab]
|-
|-
| 27.20.100.9466 || [http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/driver/drvs/2021/05/fccf7028-ec3e-4732-8edc-d5c90f8e018d_5066adb9883421bbeb19bef5c49615ddb6a0d581.cab fccf7028-ec3e-4732-8edc-d5c90f8e018d_5066adb9883421bbeb19bef5c49615ddb6a0d581.cab]
| 27.20.100.9466 || [http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/driver/drvs/2021/05/fccf7028-ec3e-4732-8edc-d5c90f8e018d_5066adb9883421bbeb19bef5c49615ddb6a0d581.cab fccf7028-ec3e-4732-8edc-d5c90f8e018d_5066adb9883421bbeb19bef5c49615ddb6a0d581.cab]
Line 211: Line 213:
|-
|-
| 27.20.21003.8013 || [https://drivers.amd.com/drivers/Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.5.2-Win10-64Bit-May17.exe Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.5.2-Win10-64Bit-May17.exe] [https://drivers.amd.com/drivers/Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.5.2-Win7-64Bit-May17.exe Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.5.2-Win7-64Bit-May17.exe]
| 27.20.21003.8013 || [https://drivers.amd.com/drivers/Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.5.2-Win10-64Bit-May17.exe Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.5.2-Win10-64Bit-May17.exe] [https://drivers.amd.com/drivers/Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.5.2-Win7-64Bit-May17.exe Non-WHQL-Radeon-Software-Adrenalin-2020-21.5.2-Win7-64Bit-May17.exe]
|-
| 27.20.22001.14011 || [https://drivers.amd.com/drivers/non-whql-radeon-software-adrenalin-2020-21.6.1-win10-64bit-june21.exe non-whql-radeon-software-adrenalin-2020-21.6.1-win10-64bit-june21.exe]
|-
|-
| 27.21.14.5167 || [https://us.download.nvidia.com/Windows/451.67/451.67-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe 451.67-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe] [http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/driver/drvs/2020/10/8d1eb6d6-1ed4-42fa-ac6b-5b4fce8b9172_4a8fc58cc24a5b2aa2d1de8a6ebc26e2e402a57f.cab 8d1eb6d6-1ed4-42fa-ac6b-5b4fce8b9172_4a8fc58cc24a5b2aa2d1de8a6ebc26e2e402a57f.cab]
| 27.21.14.5167 || [https://us.download.nvidia.com/Windows/451.67/451.67-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe 451.67-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe] [http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/driver/drvs/2020/10/8d1eb6d6-1ed4-42fa-ac6b-5b4fce8b9172_4a8fc58cc24a5b2aa2d1de8a6ebc26e2e402a57f.cab 8d1eb6d6-1ed4-42fa-ac6b-5b4fce8b9172_4a8fc58cc24a5b2aa2d1de8a6ebc26e2e402a57f.cab]
Line 251: Line 255:
|-
|-
| 27.21.14.6627 || [https://it.download.nvidia.com/Windows/466.27/466.27-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe 466.27-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe]
| 27.21.14.6627 || [https://it.download.nvidia.com/Windows/466.27/466.27-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe 466.27-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe]
|-
| 27.21.14.6647 || [https://it.download.nvidia.com/Windows/466.47/466.47-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe 466.47-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe]
|-
| 27.21.14.6663 || [https://it.download.nvidia.com/Windows/466.63/466.63-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe 466.63-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe]
|-
| 27.21.14.6677 || [https://it.download.nvidia.com/Windows/466.77/466.77-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe 466.77-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe]
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
423

edits