Add-ons/Contribute/Recognition: Difference between revisions

→‎July 2021: added wingdeans
(→‎June 2021: added jasleen)
(→‎July 2021: added wingdeans)
Line 17: Line 17:
|-
|-
| karim || https://bugzilla.mozilla.org/user_profile?user_id=645827 || WebExtensions API bug fix || https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1690613 || robwu
| karim || https://bugzilla.mozilla.org/user_profile?user_id=645827 || WebExtensions API bug fix || https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1690613 || robwu
|-
| wingdeans || https://github.com/wingdeans || web-ext bug fix || https://github.com/mozilla/web-ext/pull/2278 ||
|-
|-
|}  
|}  
Total: 3
Total: 4


== June 2021 ==  
== June 2021 ==  
1,698

edits