Confirmed users
4,378
edits
| Line 10: | Line 10: | ||
* '''Designer:''' Madhava Enros (:madhava) | * '''Designer:''' Madhava Enros (:madhava) | ||
* '''QA:''' Naoki Hirata (:nhirata) | * '''QA:''' Naoki Hirata (:nhirata) | ||
|- | |} | ||
| '''Tracking Bugs''' | {| class="fullwidth-table" | ||
| | ! style="width: 40%" | '''Tracking Bugs''' | ||
! style="width: 60%" | '''Details''' | |||
|- valign="top" | |||
| All | |||
|- valign="top" | |||
| Android | |||
| {{bug|xxx}} - xxxx | |||
|- valign="top" | |||
| Maemo | |||
|- valign="top" | |||
| Related Bugs: | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=449895 449895] | |||
| Add support for copy & paste | |||
|} | |} | ||