Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About MozillaWiki
MozillaWiki
Search
Balkans/Events:2011/Sofia/travel table: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Balkans/Events:2011/Sofia/travel table
(view source)
Revision as of 12:10, 24 May 2011
76 bytes added
,
24 May 2011
→Arrivals
Revision as of 12:26, 23 May 2011
(
view source
)
Tomer
(
talk
|
contribs
)
(
→Departures
)
← Older edit
Revision as of 12:10, 24 May 2011
(
view source
)
Gandalf
(
talk
|
contribs
)
(
→Arrivals
)
Newer edit →
Line 145:
Line 145:
| Israel
| Israel
| LY551
| LY551
| Yes
|-
| Zbigniew Braniecki
| Plane
| 06/03
| 01:55pm
| Warsaw
| LO631
| Yes
| Yes
|-
|-
Gandalf
Confirmed users
1,016
edits