Confirmed users
46
edits
(→WebFWD) |
|||
| Line 291: | Line 291: | ||
| ''What will the new person be working on?'' | | ''What will the new person be working on?'' | ||
|- | |- | ||
|Darwin Derosans | |||
|Tim Fairfield | |||
|Mountain View | |||
|Desktop Support | |||
|- | |||
|Ashlee Chavez | |||
|Tim Fairfield | |||
|Mountain View | |||
|Desktop Support | |||
|- | |||
|Sal Espinoza | |||
|Tim Fairfield | |||
|Mountain View | |||
|Desktop Support | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||