canmove, Confirmed users
2,398
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| Aaron Train | | Aaron Train | ||
| HTC Desire HD (Android 2.3), Motorola Droid 3 (Android 2.3) | | HTC Desire HD (Android 2.3) | ||
| March 2nd, 2012 | |||
| | |||
|- | |||
| Aaron Train | |||
| Motorola Droid 3 (Android 2.3) | |||
| March 2nd, 2012 | | March 2nd, 2012 | ||
|} | |} | ||