718
edits
| Line 42: | Line 42: | ||
|-class="attendee vcard" | |-class="attendee vcard" | ||
| <span class="fn p-attendee h-card">[[User:lforrest|Laura Forrest]]</span> | | <span class="fn p-attendee h-card">[[User:lforrest|Laura Forrest]]</span> | ||
| Fri 9 | |||
| Sun 11 | |||
| <span class="role">attendee</span> | |||
|-class="attendee vcard" | |||
| <span class="fn p-attendee h-card">[[User:cbrodigan|Chrissie Brodigan]]</span> | |||
| Fri 9 | | Fri 9 | ||
| Sun 11 | | Sun 11 | ||
edits