595
edits
| Line 217: | Line 217: | ||
| ~Jeden Arbeitstag | | ~Jeden Arbeitstag | ||
| Needs to be configurable -> (Option?) | | Needs to be configurable -> (Option?) | ||
|} | |||
=== 4. No End Date - RadioButton> === | |||
{| border="2" cellpadding="4" cellspacing="0" style="margin: 1em 1em 1em 0; border: 1px #cccccc solid; border-collapse: collapse; width: 100%" | |||
|- | |||
| width="200" bgcolor="#dddddd" | '''Property''' || bgcolor="#dddddd" | '''State''' || bgcolor="#dddddd" | '''Comment''' | |||
|- | |||
| '''Selected:''' | |||
| Yes, by default | |||
| | |||
|- | |||
| Rowspan="2" | '''RadioButton Label:''' | |||
| ~No end date | |||
| EN-US | |||
|- | |||
| ~Kein Enddatum | |||
| DE | |||
|} | |} | ||
edits