canmove, Confirmed users
1,448
edits
(→Java) |
|||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p178 p178] || CTP || Windows, Mac OS || 19.0a1 - * || 11.0 - 11.4.402.286.999 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p178 p178] || CTP || Windows, Mac OS || 19.0a1 - * || 11.0 - 11.4.402.286.999 | ||
|- | |||
| ??? || CTP || Windows, Mac OS || 18.0a1 - 18.* || 0 - 10.2.9999 ''[Staged]'' | |||
|} | |} | ||