Identity: Difference between revisions

128 bytes added ,  1 April 2013
Line 226: Line 226:
|May 24, 2013
|May 24, 2013
|Gold Coast, Australia
|Gold Coast, Australia
|Francois Marier
|-
|[http://wdcnz.com WDCNZ]
|Taking the pain out of signing users in
|July 25, 2013
|Wellington, New Zealand
|Francois Marier
|Francois Marier
|}
|}
Confirmed users
908

edits