canmove, Confirmed users
1,448
edits
(→Java) |
|||
| Line 73: | Line 73: | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p292 p292] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p295 p295] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U12 - Java 7 U15 | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p292 p292] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p295 p295] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U12 - Java 7 U15 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p294 p294] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/ | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p294 p294] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p285 p285] || CTP || Windows || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U12 - Java 7 U15 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p296 p296] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/ | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p296 p296] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p287 p287] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U12 - Java 7 U15 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p298 p298] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/ | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p298 p298] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p289 p289] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U39 - Java 6 U41 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p300 p300] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/ | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p300 p300] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p291 p291] || CTP || Windows || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U39 - Java 6 U41 | ||
|- | |- | ||
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p302 p302] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/ | | [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p302 p302] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p293 p293] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U39 - Java 6 U41 | ||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p345 p345] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U16 - Java 7 U24 | |||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p347 p347] || CTP || Windows || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U16 - Java 7 U24 | |||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p349 p349] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U16 - Java 7 U24 | |||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p351 p351] || CTP || Mac OS || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U42 - Java 6 U45 | |||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p353 p353] || CTP || Windows || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U42 - Java 6 U45 | |||
|- | |||
| ''Stg'' || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p355 p355] || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U42 - Java 6 U45 | |||
|} | |} | ||
'''Summary:''' | '''Summary:''' | ||
| Line 98: | Line 109: | ||
| Softblock || All || All || All || Java 6 U0 - Java 6 U30 | | Softblock || All || All || All || Java 6 U0 - Java 6 U30 | ||
|- | |- | ||
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U31 - Java 6 U41 | | CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 6 U31 - Java 6 U41 (Java 6 U31 - Java 6 U45 ''Staged'') | ||
|- | |- | ||
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U0 - Java 7 U15 | | CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - * || Java 7 U0 - Java 7 U15 (Java 7 U0 - Java 7 U24 ''Staged'') | ||
|} | |} | ||