Blocklisting/PluginBlocks: Difference between revisions

Line 102: Line 102:
|-  
|-  
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p457 p457] || || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 7 U25 - Java 7 U44
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p457 p457] || || CTP || Linux || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 7 U25 - Java 7 U44
|-
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p462 p462] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p461 p461] || CTP || Mac OS || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U45 - Java 7 U45
|-
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p463 p463] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p459 p459] || CTP || Windows || 24.0 - * || 2.21 - * || Java 7 U45 - Java 7 U45
|-
| [https://addons.mozilla.org/firefox/blocked/p464 p464] || [https://addons-dev.allizom.org/firefox/blocked/p457 457] || CTP || Linux || 24.0 - * || 2.21 - *  || Java 7 U45 - Java 7 U45
|}
|}


Line 126: Line 120:
|-  
|-  
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 7 U0 - Java 7 U44
| CTP || All || 17.0 - * || 2.14 - *  || Java 7 U0 - Java 7 U44
|-
| CTP || All || 24.0 - * || 2.21 - *  || Java 7 U45 - Java 7 U45
|}
|}


canmove, Confirmed users
1,448

edits