canmove, Confirmed users
51
edits
Eliperelman (talk | contribs) |
Eliperelman (talk | contribs) |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| '''Settings''' || {{bug|1015405}} || Resolved || master, v2.0 || Yes | | '''Settings''' || {{bug|1015405}} || Resolved || master, v2.0 || Yes | ||
|- | |||
| '''SMS''' || {{bug|1015390}} || Assigned || master || Yes || requested gaia-approval-v2.0 | |||
|- | |- | ||
| '''Usage''' || {{bug|837678}} || Resolved || master || Yes || requested gaia-approval-v2.0 | | '''Usage''' || {{bug|837678}} || Resolved || master || Yes || requested gaia-approval-v2.0 | ||
| Line 46: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| '''Music''' || {{bug|837675}} || Assigned || - || No || r-, needs revised | | '''Music''' || {{bug|837675}} || Assigned || - || No || r-, needs revised | ||
|- | |- | ||
| '''Template''' || {{bug|1015391}} || Assigned || - || No || In progress | | '''Template''' || {{bug|1015391}} || Assigned || - || No || In progress | ||