Performance/MemShrink: Difference between revisions

Line 33: Line 33:
{| border="1" cellpadding="2"
{| border="1" cellpadding="2"
! Date !! Minutes !! Progress report
! Date !! Minutes !! Progress report
|-
| 2013-06-11 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2013/06/12/memshrink-progress-week-103-104/ Week 103--104]
|-
|-
| 2013-05-28 || - || [http://jlebar.com/2013/5/8/MemShrink_process%2C_weeks_98-102.html Week 99--102] (guest post)
| 2013-05-28 || - || [http://jlebar.com/2013/5/8/MemShrink_process%2C_weeks_98-102.html Week 99--102] (guest post)
Line 73: Line 75:
|-
|-
| 2012-08-07 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/08/08/memshrink-progress-week-57-60/ Week 57--60]
| 2012-08-07 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/08/08/memshrink-progress-week-57-60/ Week 57--60]
|-
| 2012-07-24 || - || -
|-
|-
| 2012-07-10 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/07/11/memshrink-progress-week-55-56/ Week 55--56] (includes the second "Big Ticket Items" list)
| 2012-07-10 || - || [https://blog.mozilla.org/nnethercote/2012/07/11/memshrink-progress-week-55-56/ Week 55--56] (includes the second "Big Ticket Items" list)
Confirmed users
1,345

edits