L10n:Teams:ml: Difference between revisions

(→‎Team members: correcting layout)
Line 30: Line 30:
| anivar
| anivar
| Browser, Firefox OS, Fennec
| Browser, Firefox OS, Fennec
| YES
| NO
| YES
| YES
|-
|-
Line 52: Line 52:
| Browser, Firefox OS
| Browser, Firefox OS
| NO
| NO
| NO
| YES
|-
|-
| Balasankar C
| Balasankar C
Line 74: Line 74:
| NO
| NO
| NO
| NO
| -
|-
| Manoj K. Mohan
| Manoj K. Mohan
| manojkmohanme03107@gmail.com
| manojkmohanme03107@gmail.com
22

edits