L10n:Teams:min: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 35: Line 35:
| Jack Febrian Rusdi
| Jack Febrian Rusdi
| inijack@gmail.com
| inijack@gmail.com
| Member
| -
|-
| Anna Erdiawan
| me@erdinote.com
| Member
| Member
| -
| -
Confirmed users
17

edits

Navigation menu