Confirmed users
888
edits
(→Speakers: add privacy) |
|||
| Line 109: | Line 109: | ||
| None | | None | ||
| http://chicagosummeroflearning.org/ | | http://chicagosummeroflearning.org/ | ||
|- | |||
| Alina Hua and Stacy Martin | |||
| Privacy | |||
| 60 Seconds of Privacy | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
| None | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||