ReleaseEngineering: Difference between revisions

adds mhentges to releng wiki team list
(adds mhentges to releng wiki team list)
Line 114: Line 114:
| Tom Prince
| Tom Prince
| [https://mozillians.org/en-US/u/tom.prince tprince]
| [https://mozillians.org/en-US/u/tom.prince tprince]
|
|
|-
| Mitchell Hentges
| [https://mozillians.org/en-US/u/mitch9654 mhentges]
|  
|  
|  
|  
Confirmed users
502

edits