WeeklyUpdates/2020-01-06: Difference between revisions

no edit summary
m (→‎Welcome!: Anna)
No edit summary
Line 198: Line 198:
| Vancouver
| Vancouver
| Sr. Engineering Program Manager
| Sr. Engineering Program Manager
|-
| Nneka Soyinka
| Alicia Gray
| Remote (Bay Area)
| Chicago
| Trust Manager
|-
|-
|}
|}
39

edits