Confirmed users
182
edits
(me englisch) |
No edit summary |
||
| Line 160: | Line 160: | ||
| A11y developer | | A11y developer | ||
| In Germany since April, 2008. [http://accessgarage.wordpress.com/ Blog] | | In Germany since April, 2008. [http://accessgarage.wordpress.com/ Blog] | ||
|- | |||
| Tobias Markus | |||
| Tobbi | |||
| tobbi_mozilla-uk.org | |||
| Flensburg | |||
| SUMO, Mozilla QA, various translation tasks | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Cédric Menge | | Cédric Menge | ||