QA/Firefox 4/Test Plan: Difference between revisions

Line 10: Line 10:
| class="header" | Status
| class="header" | Status
| class="header" | ETA
| class="header" | ETA
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b4/Test_Plan 4.0 Beta 5]
| In progress
|
|-
|-
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b4/Test_Plan 4.0 Beta 4]
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b4/Test_Plan 4.0 Beta 4]
canmove, Confirmed users
7,108

edits