canmove, Confirmed users
7,108
edits
| Line 10: | Line 10: | ||
| class="header" | Status | | class="header" | Status | ||
| class="header" | ETA | | class="header" | ETA | ||
|- | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b4/Test_Plan 4.0 Beta 5] | |||
| In progress | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b4/Test_Plan 4.0 Beta 4] | | [https://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_4b4/Test_Plan 4.0 Beta 4] | ||