DeveloperServices: Difference between revisions

weekly switch
(flip oncall)
(weekly switch)
Line 18: Line 18:
|-
|-
| Primary
| Primary
| Hal Wine
| hwine
|-
| Backup on call
| Kendall Libby
| Kendall Libby
| fubar
| fubar
|-
| Backup on call
| Hal Wine
| hwine
|-
|-
| Escalation
| Escalation
Confirmed users
1,364

edits