Confirmed users
336
edits
(reorder) |
(Add Lenovo Thinkpad W540) |
||
| Line 636: | Line 636: | ||
| Lenovo Thinkpad W530 | | Lenovo Thinkpad W530 | ||
| [mailto:sotaro.ikeda.g@gmail.com Sotaro Ikeda] (Toronto) | | [mailto:sotaro.ikeda.g@gmail.com Sotaro Ikeda] (Toronto) | ||
|- | |||
| NVIDIA Quadro K2100M | |||
| 0x11fc | |||
| GK106 | |||
| Lenovo Thinkpad W540 | |||
| Toronto Lab | |||
|- | |- | ||
| NVIDIA GeForce GT 730 | | NVIDIA GeForce GT 730 | ||