Confirmed users
336
edits
(Add Lenovo Thinkpad W540) |
(Add W540) |
||
| Line 406: | Line 406: | ||
| Haswell | | Haswell | ||
| Hawkman | | Hawkman | ||
| Toronto | |||
|- | |||
| Intel HD Graphics 4600 / Quadro K2100M Optimus | |||
| 0x0416 | |||
| Haswell | |||
| W540 | |||
| Toronto | | Toronto | ||
|- | |- | ||