20
edits
| Line 235: | Line 235: | ||
| MTV | | MTV | ||
| ES6 Performance | | ES6 Performance | ||
|- | |||
| Fariskhi Vidyan | |||
| Bobby Holley | |||
| MTV | |||
| SF | |||
| Platform Rendering | |||
|- | |||
| Emilio Cobos Alvarez | |||
| Bobby Holley | |||
| MTV | |||
| MTV | |||
| DOM | |||
|- | |||
| Nima Joharizadeh | |||
| Bill McCloskey | |||
| MTV | |||
| MTV | |||
| Platform Engineering | |||
|- | |||
| Rob Wu | |||
| Bill McCloskey | |||
| MTV | |||
| MTV | |||
| Firefox Engineering | |||
|- | |||
| Andrei Oprea | |||
| Dan Mosedale | |||
| MTV | |||
| SF | |||
| Firefox | |||
|- | |||
| Thyla van der Merwe | |||
| EKR | |||
| MTV | |||
| MTV | |||
| Office of CTO | |||
|- | |||
| Michael Li | |||
| Trevor Saunders | |||
| TOR | |||
| TOR | |||
| Platform Rendering | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits