Add-ons/Contribute/Recognition: Difference between revisions

→‎April 2018: +1 to bfred-it
(Fix for you :))
(→‎April 2018: +1 to bfred-it)
Line 24: Line 24:
|-
|-
| revi || https://mozillians.org/en-US/u/revi/ || Bug fix || https://github.com/mozilla/addons-server/pull/8007 ||  
| revi || https://mozillians.org/en-US/u/revi/ || Bug fix || https://github.com/mozilla/addons-server/pull/8007 ||  
|-
| bfred-it || https://github.com/bfred-it || Bug fix || https://github.com/mozilla/webextension-polyfill/pull/50 ||
|-
|-
|}
|}
Total: 15
Total: 16


==March 2018==
==March 2018==
1,698

edits