Confirmed users
30
edits
(editorial changes) |
(editorial changes) |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| Project Tech Lead || Nika Layzell | | Project Tech Lead || Nika Layzell | ||
|- | |- | ||
| Accessibility Lead || James Teh | | Accessibility Lead || James Teh | ||
| Line 36: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| DevTools Engineering || Yulia Startsev | | DevTools Engineering || Yulia Startsev | ||
|- | |||
| DOM Engineering Manager || Neha Kochar | |||
|- | |- | ||
| DOM Engineering || Kyle Machulis | | DOM Engineering || Kyle Machulis | ||