184
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 322: | Line 322: | ||
! Summary | ! Summary | ||
! Branches | ! Branches | ||
|} | |} | ||
| Line 421: | Line 413: | ||
| {{nbug|455364}} | | {{nbug|455364}} | ||
| border-image artifacts | | border-image artifacts | ||
|- | |||
| {{nbug|456219}} | |||
| -moz-background-clip:padding fixes | |||
|- | |||
| {{nbug|473720}} | |||
| "ASSERTION: |First()| called on an empty string" with @font-face # | |||
|} | |} | ||
edits