5
edits
OblivionXYZ (talk | contribs) |
|||
| Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
|OblivionXYZ ||-4 ||X ||X ||X* || || || || || || | |OblivionXYZ ||-4 ||X ||X ||X* || || || || || || | ||
|- | |||
|LeRoy60 ||+10 ||X ||X ||X* || || || || || || | |||
|} | |} | ||
edits