Account confirmers, Anti-spam team, canmove, Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
4,083
edits
| Line 35: | Line 35: | ||
| Mid-Late June | | Mid-Late June | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.1a2|SeaMonkey 2.1 Alpha 2]] | |||
| Target: June 29 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.1a2|Build]] | |||
|- | |- | ||
| [[Firefox_Sync/Releases/1.4|Firefox Sync 1.4]] | | [[Firefox_Sync/Releases/1.4|Firefox Sync 1.4]] | ||
edits