canmove, Confirmed users
1,511
edits
| Line 7: | Line 7: | ||
| style="background:#efefef" | '''Builds''' | | style="background:#efefef" | '''Builds''' | ||
|- | |- | ||
| argo | | rowspan="4" | argo | ||
| win32 | | rowspan="4" | win32 | ||
| | | y | ||
| Fx-Trunk-Cairo | |||
|- | |||
| y | |||
| XR-Mozilla1.8.0 | |||
| | |- | ||
| y | |||
| XR-Mozilla1.8 | |||
|- | |||
| y | |||
| XR-Trunk | |||
|- | |- | ||
| atlantia|atlantia | | atlantia|atlantia | ||