451
edits
| Line 74: | Line 74: | ||
| November 29 | | November 29 | ||
| '''Firefox''':4.0b7 | | '''Firefox''':4.0b7 | ||
| '''Mac''':Pass<br> '''Windows''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br> | |||
|- | |||
| [https://wiki.mozilla.org/AMO/FlightDeck/1.0a7#Timeline 1.0a7] | |||
| January 5 | |||
| | |||
| '''Firefox''':4.0b8 | |||
| '''Mac''':Pass<br> '''Windows''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br> | | '''Mac''':Pass<br> '''Windows''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br> | ||
|} | |} | ||
edits