QA/Jetpack/AddonBuilderTestPlan: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 74: Line 74:
| November 29
| November 29
| '''Firefox''':4.0b7
| '''Firefox''':4.0b7
| '''Mac''':Pass<br> '''Windows''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br>
|-
| [https://wiki.mozilla.org/AMO/FlightDeck/1.0a7#Timeline 1.0a7]
| January 5
|
| '''Firefox''':4.0b8
| '''Mac''':Pass<br> '''Windows''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br>
| '''Mac''':Pass<br> '''Windows''':Pass<br> '''Linux''':Pass<br>
|}
|}
451

edits

Navigation menu