Confirmed users
38
edits
| Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|Video | |Video | ||
|djf/davidflanagan | |djf/davidflanagan, kaze/fabi1cazenave | ||
|- | |- | ||
|Homescreen | |Homescreen | ||
| Line 61: | Line 61: | ||
|Settings | |Settings | ||
|kaze/fabi1cazenave | |kaze/fabi1cazenave | ||
|- | |||
|Calculator | |Calculator | ||
|- | |- | ||