Confirmed users
231
edits
Victor.porof (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
| | | | ||
| [https://mozillians.org/en-US/7f1d338a79 Link] | | [https://mozillians.org/en-US/7f1d338a79 Link] | ||
|- | |||
| Panos Astithas | |||
| past | |||
| [http://twitter.com/pastith @pastith] | |||
| [http://blog.astithas.com blog.astithas.com] | |||
| [https://mozillians.org/en-US/8f93086291 Link] | |||
|} | |} | ||