Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About MozillaWiki
MozillaWiki
Search
Bugzilla:Software Matrix: Difference between revisions
Bugzilla
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Bugzilla:Software Matrix
(view source)
Revision as of 19:18, 12 November 2006
3 bytes added
,
12 November 2006
m
→PostgresSQL
Revision as of 19:17, 12 November 2006
(
view source
)
LpSolit
(
talk
|
contribs
)
(
→PostgresSQL
)
← Older edit
Revision as of 19:18, 12 November 2006
(
view source
)
LpSolit
(
talk
|
contribs
)
m
(
→PostgresSQL
)
Newer edit →
Line 90:
Line 90:
|OK
|OK
|Minimum Requirement
|Minimum Requirement
|-
|PostgreSQL 8.x
|PostgreSQL 8.x
|OK
|OK
LpSolit
Confirmed users
683
edits