Confirmed users
58
edits
Jstevensen (talk | contribs) |
Jstevensen (talk | contribs) |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
| Services || Guillaume Destuynder | | Services || Guillaume Destuynder | ||
|- | |||
| Labs || Michal Purzynski | |||
|- | |- | ||
| Desktop || Eric Parker | | Desktop || Eric Parker | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||